PAR MUMS

Smart Coffee ir mobilais kafijas tirdzniecības serviss, kas kafijas un kafijas dzērienu cienītājiem rada iespēju kafiju baudīt publiskos un privātos pasākumos, sporta spēlēs, darba ballītēs vai ekskursiju laikā noteiktā vietā. Mēs piedāvājam espresso, americano vai kafijas dzērienus – caffe latte, kapučīno no labākās kafijas šķirnes, kas padara kafijas garšu izcilu. Piedāvājumā vēl dažādi garšīgi dzērieni uz piena bāzes.

Uzņēmumam attīstoties esam radījuši jaunas pamatdarbības: 

Kafijas tirdzniecība iekštelpās;
Kafijas automātu apkope un remonts;
Kafijas automātu noma;
Kafijas produktu un automātu tirdzniecība;
Kafijas automašīnu, velosipēdu, pārvietojamo galdu pārbūve pēc klientu vēlmēm;
Kafijas auto ‘’Smart’’ noma.

Mūsu mērķis:

Veicināt Smart Coffee tirgus daļas paplašināšanos, attīstot mobilu kafijas automašīnu popularitāti dažādos pasākumos Latvijā un Baltijas valstīs.

Mūsu misija:

Piedāvāt klientiem kvalitatīvu produktu. Būt lietderīgam un laikmetīgam uzņēmumam, kas uzklausa klientu vēlmes un īsteno tās. Pilnveidot savu darbību, lai tā atbilstu pašreizējām un nākotnes vajadzībām. Būt stabiliem sadarbības partneriem.

Mūsu vīzija:

Ieņemt līdera pozīciju mobilajā kafijas mazumtirdzniecībā Latvijas tirgū. Nodrošinot kvalitatīvu klientu servisu, dibinot partnerattiecības ar dažādiem partneriem, turpinot investēt uzņēmuma infrastruktūrā.

Mūsu vērtības:

Atbildība. 
Mēs rīkojamies atbildīgi pret saviem klientiem, darbiniekiem un sadarbības partneriem, iekļaujot sociālos aspektus uzņēmuma ikdienas darbībā.

Kvalitāte. 
Mūsu galvenais mērķis ir sniegt kvalitatīvu servisu, pasniegt kvalitatīvus produktus.

Ieguvums. 
Uzņēmums rūpējas, lai klienti varētu saņemt kvalitatīvus produktus un pakalpojumus par zemākām cenām.

Biznesa attīstība. 
Uzņēmums savu darbības attīstību plāno atbilstīgi tirgus tendencēm, kā arī nepārtraukti meklē inovatīvus risinājumus darbības pilnveidošanai. Uzņēmuma galvenās vērtības ir cilvēki – mūsu darbinieki, klienti, piegādātāji un sadarbības partneri:

Mēs strādājam mūsu klientiem, uzņemamies atbildību un turam solījumus.
Mēs respektējam cilvēkus un esam atvērti jaunām idejām.
Mēs mudinām sevi strādāt labāk kā līdz šim, aktīvi pilnveidojot sevi un mūsu profesionālās iemaņas.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.